Tapybos Reikmenys & Sienos Gydymas

Baltas arklys ant pievos svetainės fonas 3D Tapetai, Freskos Photowall 3d papel de sumalti PW375357165

Rating
€7.10 €6.39

Kokio dydžio yra mūsų tapetai? Tapetai plokštės yra pagamintos plotis 48.7 cm(19.2").

Mes turi fiksuotą dydį ir leidžia cutomize dydį, taip pat Kokia medžiaga yra mūsų tapetai atspausdintas? Neaustinis pluoštas (150gr/kv.m.)

Vilnos medžiaga, sudaryta iš celiuliozės ir poliesterio pluoštai ir atitinkamą rišamosios medžiagos. Medžiagos sudėtyje nėra jokių pavojingų medžiagų ir yra biologiškai skaidžios. Vilnos tapetai suteikia daug naudos galutiniam vartotojui: Pleistrai gerai valsčiaus įtrūkimai ar voratinklis-kaip paviršiaus įtrūkimų antipireno pagal DIN 4102, B 1 Matmenų stabilumas per areštas Gali būti dedamas iš karto ir be mirkymo Leidžia siena klijuoti preparato įklijuodami pusėje ekrano užsklanda yra įmanoma Lengvai ir greitai, remonto, kurio prireikia, nes ji gali būti atskirtas nuo kai sausa

Kaip pritaikyti mūsų tapetai?

1 ŽINGSNIS: Paruoškite sienos paviršiaus sienos turi būti visiškai plokščia, švarus ir sausas. Lygiai šiurkštus paviršius, šiurkštus, skylių ir nelygios taškus. Jūsų sienos turėtų būti vienodos spalvos. Jei ne, tu gali skirtis spalva ant sienos, kai įdiegta. Jei jūsų sienos yra kelių spalvų, mes rekomenduojame, kad jūs dažai dar kartą. Padaryti vertikalią liniją su vertikali linija iš kairės krašto zoną, kurią norite padengti su freskos. Jei turite plumb, vienas gali tai padaryti savo susiejusi sunkių daiktų ant virvės galo. Ši eilutė yra labai svarbus, nes jis yra vadovas, pradėti pateikti savo freskos.

2 ŽINGSNIS: Paruoškite tapetai, tapetai plokštės yra pagamintos plotis 48.7 cm(19.2"). Plokštės yra gautas spausdinti nuolat roll ir sunumeruoti viršuje. Supjaustyti nepriklausomų plokštės ir padaryti preview ant žemės, po eilės tvarka iš kairės į dešinę. Priemonė su metro aukščio sienos. Jei tai yra mažiau nei photomural, jūs turite sumažinti, kad tilptų tinkamai. Tai padaryti, o jūs turite jį ant grindų, tačiau palikti marža colio ištaisyti lygių skirtumas ant sienos.

3 ŽINGSNIS: Paruoškite klijai Galite įsigyti klijų nuo jūsų prekybos centras, patvirtinti, tai neaustinių ekrano užsklanda naudoti. Paruošti klijai šiuos nurodymus ant maišą klijų pirkote. Daryti lėtai. Taigi, jums bus gauti vienodą mišinį ir be burbuliukų.

4 ŽINGSNIS: Pridėti popieriaus į sieną, Taikyti klijus ant sienos tolygiai naudojant teptuku arba dažymo voleliu. Pradeda platinti iš linija pažymėta kaip vadovas svarstis. Nereikia įklijuoti visą sieną, tai daryti tik šioje srityje, kad bus padengti pirmoji grupė kairėje pusėje, paliekant kelis cm už teisę. Taikyti pirmoji grupė, freskos ant sienos, pradedant nuo viršaus, kairėje. Patikrinkite, ar yra suderinti su vadovu. Presai nuo popieriaus sausu voleliu arba kempine pašalinkite visus oro burbuliukus. Vieta šias plokštes tokiu pačiu būdu, eilės tvarka. Plokštės turi būti montuojamos ant kito, bet yra nustatytas ant krašto. Nuvalykite klijų perteklių su drėgna kempine.

5 ŽINGSNIS: Apdailos padėti liniuote ir cutter, reguliuoti šonuose ir viršuje, ir apačioje, prie sienos, jei reikia. Leiskite išdžiūti 24 val.; jums bus gauti puikus galutinis rezultatas

 • Mokestis Vienetas: Juanis/Roll
 • Paviršiaus Apdorojimas: Popieriaus Tapetai
 • Matmenys: 279cm X 254cm, 1 KV.M. TINKINTI
 • Modelio Numeris: PW375357165
 • Modelis: Bruklino Tiltas
 • Prekės Pavadinimas: Pikselių&Sienos
 • Medžiaga: Medienos pluošto tapetai
 • Tipas: Popieriaus Tapetai
 • Stilius: Modernus
 • Naudojimas: Administravimas,Komercija,Pramogos,Buitinė
 • Naudoti: gyvenamasis kambarys
 • Funkcija: Drėgmei Atspari Ugniai,Pelėsių-Įrodymas,Garsą Sugeriančios,Anti-static

 • Pakuotės Dydis: 56cm x 18cm x 18cm (22.05in x 7.09in x 7.09in)
 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 2.0kg (4.41lb.)