nuolaidos

EASYGUARD PKE automobilių signalizacijos Geležinkelių kodas nuotolinio variklio užvedimo, keyless go sistema, touch slaptažodžio įvedimo šoko aliarmo perspėjimas DC12V

Rating
€139.08 €111.26

Gerbiamas Kliente,

Tai pažangi PKE automobilių signalizacijos nuotolinio variklio užvedimo mygtukas pradėti slaptažodį touch keyboard & smūgio jutiklio perspėjimo.

Svarbu: mūsų kaina nėra įskaitant importo mokesčių ir PVM, ir klientai turi sumokėti už tai, jei yra. Dėkojame už supratimą.

Pagrindinės savybės:

Arm/disarm (užrakinti/atrakinti)

Nuotolinio variklio užvedimo/cut off

Automobilių rasti/nukreipiantys

Nuotolinio kamieno atleidimo

PKE (Pasyvus imobilizavimo)

PKE ON/OFF

Išjungti signalizacijos/Balso signalas

Paspauskite mygtuką "start/stop"

Automobilių plovimo režimas

Anti-užgrobimo

Signalą, suaktyvinti nelegalios durų atidarymo

Centrinis durų užraktas automatizavimas

Palieskite slaptažodžio įvedimo

Avarinis nepaisyti

Energijos taupymo & automobilio akumuliatorių mažos galios apsauga

Automatinė langų uždarymo (pasirinktinai)

Vibracijos signalas

Kodas mokymosi metodas

Svarbu: Jei yra mikroschema, imobilaizeris jūsų originalaus automobilio nuotolinio valdymo (raktas), jums reikės įsigyti papildomai apeiti ar modulį, jūs negalite naudoti nuotolinio paleidimo funkciją. Mes turime apeiti modulis, skirtas parduoti, ir jūs galite juos pirkti kartu. Jūs galite peržiūrėti apeiti iš čia:

Jeigu nenorite pirkti papildomai apeiti modulio, galite pasiimti chip imobilizatorius iš savo originalių raktų žiedai ir įdėti jį aplink uždegimo skylę taip, kad jūs galite pradėti savo automobilį.

Jei nesate tikri, ar yra mikroschema, jūsų nuotolinio valdymo pultas, prašau, paklauskite savo automobilį pardavėjas ar profesionalūs darbuotojai.

Ši automobilių signalizacija su automatiniu langą uždaryti produkcija, papildomas langas arčiau modulis yra reikalaujama naudoti, automatinė langą uždaryti funkcija, jei jūsų automobilis be lango arčiau modulio, galite pirkti lango arčiau modulis iš mūsų, mes lango arčiau, 2 durų, 4 durų ir 5 durų, pls galite peržiūrėti lango arčiau čia:

2 durys:

4 durų:

5 durų:

Kai jūs perkate produktą, mes galime suteikti jums nemokamą dviejų dalių tuščią mygtuką, kaip dovana, nes laidos vairo užraktas reikia įterpti, kopijuoti, apversti raktas spyna. bet brangūs pirkėjas, turime priminti jums, jei jūs neturite pasirinkti apversti raktas ir nepasako mums, kurie apversti raktas jums reikia, mes negalime siųsti apversti raktas į jus, nes mes nežinome savo automobilio modelį, ir mes nežinome, kuri apversti raktas jums reikia. taigi, kai jūs perkate, jei jums reikia apversti raktas, pls palikite mums žinutę, pasakykite mums, kuris apversti raktas jums reikia, kitaip sklypas nereikės apversti raktas. Galite pasirinkti, pasuktą raktą iš čia: Pastaba: Kai mes turime išsiųsti produktą pirkėjui, o pirkėjas reikia papildomų apversti raktas, mes don ' t send flip klavišą, kad jums atskirai, pirkėjas neprivalo mokėti papildomai US$5.00 už 2 gabalus tuščią klavišą. tikimės, kad pirkėjas gali suprasti, ačiū.

Pakavimo informacija

Smegenų x 1

Nuotolinio valdymo x 2

Palieskite slaptažodį, klaviatūra x 1

Aukšto dažnio antena x 1

PKE antenos x 2

smūgio jutiklis x1

Paspauskite mygtuką x 1

Laido pajungti x 1

6p uždegimo diržas x 1

Anglų kalba vartotojo instrukcija & diegimo vadovas x 1

Kaip laidos vairo užraktas?

Detalus Produkto funkcija

1. Arm/disarm (užrakinti/atrakinti)

Lock/Petys: paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą (išjungti PKE funkcija)

Atrakinti/išjungti: paspauskite atrakinimo mygtuką (įjungti PKE funkcija)

2. PKE (Pasyvus imobilizavimo)

Užraktas: išjunkite variklį, išjunkite automobilio ir uždaryti visas duris, taip pat ir pėsčiomis iš automobilio 3-5 metrų atstumu su raktų žiedai, signalizacija sirena pyptelės ir be posūkio signalo lemputė mirksi kartą, kad patvirtintumėte, tuo pat metu bus ir užrakinti duris & rankos automobilį automatiškai. Tuo pačiu metu, paspaudus mygtuką, išjunkite ir automobilio langas bus suristi automatiškai (papildomas langas arčiau modulis yra reikalingi kai kurie automobiliai).

Atrakinti: Kai vartotojo požiūrį į automobilių 1-2 metrų, posūkio signalo lemputė įjungti 1 antros patvirtinti tuo pačiu metu, signalas yra išjungti & automatiškai atrakinti automobilio duris. Paspaudus mygtuką, pasukite į mėlyną spalvą. Vartotojas gali atidaryti automobilio duris ir patekti į automobilį tiesiogiai.

3. Nuotolinio variklio užvedimo/cut off

Nuotolinio variklio paleidimo: arm statusą, laikyti paspaudus start mygtuką apie 3 sekundes

Nuotolinio variklio nukirto: laikyti paspaudus start mygtuką apie 3 sekundes

4. Paspauskite mygtuką "start/stop"

A. Kai žingsnis pedalu

1.Į nuginkluoti statusą, dėti ant pedalu, mygtukas mirksi, mėlynos spalvos, trumpi, paspauskite mygtuką vieną kartą, kad automobilis bus pradėtas. Paspaudus mygtuką, įsijungs žalia spalva.

Kai automobilis yra pradžia, žingsnis pedalu ir paspauskite mygtuką 0,5 sekundės bus sustabdyti automobilį. Tuo pačiu metu, ACC ir bus išjungti ir stumti mygtuką, įsijungs mėlyna spalva.

2.Jei stumti mygtuką pradėti, buvo pažeista arba sunaikinta arba kita situacija, kad negalime naudoti. Galite pradėti arba sustabdyti automobilį, žemiau veiksmus:

Į nuginkluoti statusą, dėti ant pedalu, laikyti paspaudus start mygtuką ant nuotolinio valdymo pulto 3 sekundes, automobilis bus pradėtas.

Žingsnis ant pedalu, laikyti paspaudus start mygtuką 3 sekundes ant nuotolinio valdymo pulto bus sumažinti, išjungti variklį ir išjunkite ACC IR.

B. Kai nereikia žingsnis pedalu

1.Į nuginkluoti statusą, nereikia žingsnis pedalu ir trumpas paspauskite mygtuką, kai bus įjungti ACC. Paspauskite mygtuką dar kartą bus įjungti ACC IR prietaisų skydelyje ir paspauskite jį dar kartą bus išjungti ACC IR.

 • Feature3: Paspauskite mygtuką "start/stop"
 • Dažnis: 433.92 MHZ
 • Feature4: Palieskite slaptažodžio įvedimo
 • feature5: Automatinė langų uždarymo (pasirinktinai)
 • Tipas Priedų: Specialiosios Dalių Vagysčių Prietaisas
 • feature7: Centrinis durų užraktas automatizavimas
 • Nuotolinio Valdymo: Taip
 • Prekės Pavadinimas: EASYGUARD
 • Tipas: Anti-Theft Prietaisą, Į Vieną Pusę
 • Nuotolinio Valdymo Tipas: Be LCD Nuotolinio Valdymo
 • feature6: Automobilių rasti/nukreipiantys
 • Funkcija: Nuotolinio variklio užvedimo/cut off
 • feature2: PKE (pasyvus imobilizavimo)
 • Produkto modelis: ec002T-ns

 • Pakuotės Dydis: 29cm x 21cm x 10cm (11.42in x 8.27in x 3.94in)
 • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)
 • Įrenginio Tipas: gabalas