Ryšių Įranga

3m (10ft) F5-UPG-QSFP+AOC3M Suderinama 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktyvus Optinis Kabelis

Rating
€124.18





F5 Networks F5-UPG-QSFP+AOC3M Suderinama 40G QSFP+ Breakout OVP (3 metrų, OM3 MMF, QSFP+ 4 LC duplex) prekės Informacija F5 Tinklų Originali F5-UPG-QSFP+AOC3M Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ 4 LC duplex Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio Tipas Aktyvus Optinio Kabelio Skaidulų Tipas OM3 Multimode Pluošto (PRF) Kabelio Ilgis (m) 3m(9,8 pėdų) Striukė Medžiaga PVC(OFNR) Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki 158°F) HTS-Suderinti Kodas 8544700000 Protokolus, 40G InfiniBand 8x DDR 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fibre Channel Kokybės Sertifikavimo ir Kokybės standartai yra pagrindas LODFIBER. Mes yra skirta teikti vartotojams su žymiais, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų. LODFIBER praėjo daug kokybės sistemos patikrinimus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, nustatyta tarptautiniu mastu standartizuota kokybės užtikrinimo sistemą ir griežtai įgyvendinti standartizuotos valdymo ir kontrolės žinoma, dizaino, tobulinimo, produkcijos, instaliavimo bei aptarnavimo. Pastaba: Įdiegti trečiosios šalies radijo stotele nedaro negaliojančiomis tinklo įranga, garantija. Tinklo įrangos gamintojų, visi turime gaires, kuriame nurodoma, kad garantija paramą savo produktus įtakos neturės. Lifetime Warranty Visą optinio pluošto produktų LODFIBER yra visiškai pateisinama nuo medžiagų ir gamybos defektų su gyvenimo garantija. Ši garantija neapima žalos dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo priežiūros, netinkamo naudojimo, aplaidumo, normalaus dėvėjimosi ir plyšimo, arba fizinis paskirstymas spalvų ir medžiagų, per ilgą laiką ir naudoti. Pakuotės ir Ženklinimo Ši lengva valdyti ir gerai saugomų radijo stotele pakuotės buvo paženklintos ir pažymėti numatytasis LODFIBER standartus. Individualų etiketės ar pakuotės sprendimai yra paprašius. OEM & Muitinės Bendradarbiaudami su įvairių pasaulio klasė OEM gamintojai, daugiau nei 8 metus, LODFIBER gali teikti pritaikytą aukštos kokybės ir ekonomiški sprendimai visiems poreikiams ir specifikacijos, įskaitant optinis dizainas, mechaninė dizainas, Spausdintinių plokščių (PCB) išdėstymas ir elektros projektavimo, programinė įranga ir programinės įrangos dizainas, integruota surinkimo, konkrečios etiketės ir kt. Su pompėja pardavimo ir palankių klientų atsiliepimų, LODFIBER buvo sparčiai plečiasi visame pasaulyje ir yra tapti pirmaujančia optinio ryšio pramonės. Jeigu jus domina mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis Siunta LODFIBER gali laivų via FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS arba klientų įrengtas vežėjas. Straipsniai dažnai yra išsiunčiami tą pačią dieną (kai kurie siųstuvai-imtuvai gali būti pro duris, per 20 minučių). Jei mes neturime sandėlyje, bet mūsų pasaulio sandėliuose, siunta bus atidėtas 1-2 dienas. DHL užtruks 2-4 darbo dienas, pristatymo ir "FedEx" turi tik 1-3 darbo dienas. Ispanija, Italija, Brazilija ir tam tikrų kitų šalių, elementai bus užtrukti ilgiau atvykti dėl muitinės clearan

  • Modelio Numeris: F5-UPG-QSFP+AOC3M
  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER

  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)