nuolaidos

20PCS 30*10*5 MM traukos jėga 6.3 KG stipri galia sukepintų neodimio ndfeb nuolatinis retųjų žemių magnetas fasterners

Rating
€12.00

Daugiau informacijos apie produktus:

danga : Ni-Cu-Ni

darbinė temperatūra:žemiau 80 laipsnių.

Tolerancija: +_0.1 mm.(mes garantuojame, kad jums bus gauti tiksliai dydžio, kad mes aprašyti.)

Tolerancija: +_0.1 mm.(mes garantuojame, kad jums bus gauti tiksliai dydžio, kad mes aprašyti.)

Vertikalios traukos jėga: per 6.3 KG. ( magnetai gali tik pritraukti produktai, pagaminti iš geležies, kobalto, nikelio. Grynumas ir storis , ir dydis kontaktai nuspręsti galios magnetai. Tos tyros, storesnis ir didesnis geležies medžiaga yra stipresnis magnetai parodys.)

daug apima: 20PCS×magnetas 30*10*5 mm.

Daugiau magnetai nuotraukos yra ne belows,

lyginant su kinų monetos VIENAS JUANIŲ,

Dirbant su neodimio magnetas, daugiau reikia būti atsargiems:

NEODIMIO MAGNETAI, TURĖTŲ BŪTI LAIKOMI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. NEGALIMA NURYTI AR ĮKVĖPTI MAGNETAI. NURIJUS AR ĮKVĖPUS MAGNETŲ, GALI KILTI SUŽALOJIMŲ AR MIRTĮ. RETŲ ŽEMĖS MAGNETŲ-NE ŽAISLAI. SAUGUS MAGNETAI, KAI BE PRIEŽIŪROS. Vaikai neturėtų būti leidžiama dirbti ar žaisti su retųjų žemių magnetais. Vaikai ir suaugusieji turėtų per dieną suvartoti ne magnetų ar vieta, magnetai bet kūno angos, pvz., ausų, nosies ar burnos. Jei magnetai yra nuryjami arba įsiurbimo į plaučius, reikalinga neatidėliotina medicinos pagalba.

NEODIMIO MAGNETAI yra trapūs ir gali lūžti lengvai. Šie magnetai taps demagnetized veikiami didelio karščio. Šie magnetai yra galingas ir gali paspartinti dideliu greičiu link kito ir link juodųjų medžiagos. Kai šie magnetai ateiti kartu, greitai, jie gali sudužti ir pertrauka siųsti dalelių greičiu. Šie magnetai gali taip pat žiupsnelis stipriai, jei tai galima ateiti kartu su oda. Jums turėtų visada dėvėti pirštines ir naudoti akių apsaugos tvarkant didelius magnetus. Labai didelių magnetų, gali kilti sutraiškymo pavojus ir neturėtų būti perkrauta.

Traukos jėga aprašymai šioje svetainėje yra skaičiavimai, remiantis idealiomis sąlygomis ir neturėtų būti naudojami dizaino programos. Variantų geležies kiekis, storis, temperatūros ir paviršiaus apdaila ir būklė bus sumažinti reitingai. Magnetai niekada neturėtų būti naudojamas pakelti daiktus per žmonės.

NEODIMIO MAGNETAI turi stiprius magnetinius laukus, kurie gali pakenkti elektroninės įrangos ir magnetinių duomenų saugojimo laikmenas. Jums reikia išlaikyti šių magnetų nuo elektroninė įranga, kompiuterių diskus, kredito kortelės, vaizdo juostos, ir kitų magnetinių laikmenų.

Esame profesionalus magnetinis medžiagos gamintojas ir tiekėjas kinijoje. Mes turime daugiau nei vienas milijonas vienetų, magnetai, įvairių dydžių sandėlyje. Dauguma užsakymų gali būti suskirstyti į 72 valandas.

Pritaikymas yra priimtinas. Galime pritaikyti įvairių formų, atsižvelgiant į konkrečius brėžinius. MOQ už pritaikymas yra 100 VNT. Bet kokios informacijos prašome susisiekti su mumis bet, kurio metu.Mes pasistengsime atsakyti artimiausiu metu. Kai kurios figūros mes individualų yra pateikti belows,

  • Composite: NdFeB Magnetas
  • Formos: blokuoti
  • Tipas: Nuolatinis
  • Prašymas: Pramonės Magnetas
  • Modelio Numeris: Galėtų būti pritaikyti

  • Įrenginio Tipas: daug (20 vienetų/lot)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Pakuotės Dydis: 13cm x 10cm x 6cm (5.12in x 3.94in x 2.36in)