Matavimo Ir Analizės Prietaisai

400W600W12V24V Vandeniui Vėjo Turbinos, Generatoriaus Įkrovimo Valdiklis Automatiškai Identifikuoja Antkainis Apsaugos Paketas

Rating
€28.15 €26.74

Vandens įrodymas vėjo generatoriaus įkrovimo valdiklis

Instrukcijos

A, Funkcinės įžanga:

Duomenų valdytojas gali valdyti automatinio įkrovimo baterija vėjo energijos generatorius. Kai akumuliatorius yra visiškai įkrautas, ventiliatorius, yra stabdžiai, kurias automatinio valdymo vidines grandinių. Kai akumuliatoriaus įtampa nukrinta iki atkūrimo įtampos, ventiliatorius, pakrauna akumuliatorius, apsaugodamas ventiliatorius ir baterija.

Apmokestinimo riba srauto kontrolė yra priimtas, siekiant užtikrinti geriausius apmokestinimo poveikis, o didžiausia numatyta apsauga ventiliatorius ir baterija.

Unikalus atvirkštinio apsaugos grandinę. Dėl netinkamo veikimo, jis bus pakeisti baterija ir nereikia pakeiskite saugiklį. Kaip ilgai, kaip teigiamas ir neigiamas poliškumas yra iš naujo prijungti teisingai, funkcija bus laimėti pagirti klientai, taip, kad visa sistema veiks patikimiau.

Šviesos diodas rodo, kad darbo valstybės grandinė, kuri yra glaustas, intuityvus ir aiškiai.

Modulinė konstrukcija su nepriklausoma intelektinės nuosavybės teisių daro vykdymo visa sistema, dauguma garantuota. Į lygintuvas ir stabdžių grandinės dalis mūsų duomenų valdytojas priima modulis suprojektuotas pagal mūsų bendrovė, kuri yra pažangesnė nei tradicinės konstrukcijos šilumos sklaidą ir patikimumą.

Išsamią vandeniui apsaugą. Kai valdiklis yra naudojamos ne vienerius ar dvejus metus, valdiklio plokštės bus rūdžių. Jei aplinkoje yra didelis arba lengvai sunktis, duomenų valdytojas, bus lengva ardo ir žalą. Reguliatorius naudojamas plomba visiškai atsparus vandeniui dizainas, nebereikia nerimauti dėl oro drėgmės, druskingumas, paviršinio vandens ir kiti naudoti aplinkos, nereikia jaudintis, kad duomenų valdytojo po vandens trumpojo jungimo sudegino, apsaugos laipsnis gali pasiekti IP67, net jei ji yra ant vandens, taip pat gali ilgalaikės normalus naudoti, žymiai pagerinti stabilumą ir patikimumą.

Bendrovė turi ISO9001 kokybės valdymo sistema, produktų gamybos, išbandyti įvairias nuorodas griežtai, kokybė buvo didžiausias apsaugos lygis, siekiant užtikrinti ilgalaikį stabilų produktai gali būti naudojami aukštos temperatūros aplinkoje iki 70 LAIPSNIŲ C old-35.

Dvi. Pastaba:

Jis patvirtino, kad išėjimo įtampa vėjo turbinos yra pagal vardinė įtampa baterija.

Elektros instaliacijos tokia tvarka, imtis teigiami ir neigiami poliai akumuliatorius, ir trijų fazių įtampos išėjimo mašina.

Prašome atidžiai sekite instrukcijas, ir prisijungti baterijos ir vėjo generatorius, duomenų valdytojui. Atvirkštinio poliškumo arba netinkamoje vietoje bus nenormalus sistemos veikimo ir net pakenkti sistemos komponentų.

Nors duomenų valdytojas turi imtis apsaugos priemonių nuo visokių netikėtų situacijų, ji yra labai rekomenduojama, kad vartotojai griežtai laikytis veiklos procedūras, kad būtų užkirstas kelias daug žalos akumuliatoriai ir kontroleriai.

Trys. Ryšio režimas:

Prijunkite &ldquo baterijos; +" ir " - " į teigiamą ir neigiamą akumuliatoriaus gnybtus valdytojo.

Trijų fazių išėjimo įtampa vėjo turbinos yra prijungtas prie terminalo trijų fazių įtampos įvesties duomenų valdytojo ventiliatorius.

Kai rankinis stabdys reikia, raudonas plonos vielos, yra susijusi su į teigiamą polių baterijos tiesiogiai, tai yra, rankinio stabdžio funkcija yra baigtas, ir funkcija yra atšauktas, tik bauda raudona linija gali būti atjungtas.

Keturių. Valstybės lemputė:

Kai valdiklis žalia maitinimo šaltinis (BATERIJA) lemputė mirksi, tai reiškia, kad akumuliatorius yra prijungtas prie įprasto šiuo metu.

Kai valdiklis Žalia ventiliatorius prieiga (VĖJAS), lemputė mirksi, tai reiškia, kad vėjo generatorius yra sujungtas. Greitis mirgėjimo atspindi greičio ventiliatorius.

Kai valdiklis raudona (STABDŽIŲ) indikatorius šviečia, baterija pilna, vėjo turbinos yra automatiškai stabdžiai, arba per srovės apsauga automatiškai stabdys. '

  • Prekės Pavadinimas: TailKuKe
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros
  • spalva: 400W, 600W

  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas