JW3304N Optinio Pluošto Ranger Mini OTDR Principas Testeris, Matuoklis

JW3304N Optinio Pluošto Ranger yra labiausiai nešiojamų bandymų prietaisų pramonė. Ji priima OTDR techninius principus ir apjungia galingų analizės programinė įranga, kuri leidžia JW3304N pluošto ranger aptikti pluošto gedimus vieta tiksliau ir lengva.

Pagrindinės Savybės

l Nešiojamas, tvirtas, lengvas; Paprasta naudoti.

l tiksliau bandymų rezultatus, ir geriau pakartojamumas.

l Iki 8 pluošto gedimus galima aptikti kiekvieno matavimo.

l Automatinė, Impulso Pločio Kontrolės dizainas užtikrinti patogus valdymas.

l Lengva nustatyti gedimus vietą.

l Built-in vaizdo gedimų lokatorius (VFL), patogiai rasti gedimus nejautrumo zona.

l Dulkių, vandens ir šoko įrodymas, skirtos lauko naudoti

l Ilgas baterijos veikimo laikas, iki 5000 matavimų operacija.

Programos

l Bandymų atstumas pluošto ir nustatyti gedimus vietą pluošto nuorodą.

l Suranda šviesą atspindinčios ir neatspindintis pertraukas pluošto tinklo.

l Apžiūra pluošto remontas ir techninė priežiūra.

JW3304N Pluošto Ranger yra idealus būti naudojamas FTTx tinklo įrengimas ir priežiūra.

Specifikacijos

Modelis

JW3304N

Veiklos Bangos Ilgis

1550nm (1310nm Pasirinktinai)

Skaidulų Tipas

9/125um SM Pluošto

Optinė Jungties Tipas

FC/PC

Detektoriaus Tipas

InGaAs

Didžiausioji Galia lazeriu

≥60mW

Maks. Rodyti Atstumas

Atspindys Įvykis

60km (≥1dB.)

Ne atspindys Įvykis

20km (≥2.5 dB)

Matavimo Vienetas

m

Atspindys Atveju Nejautrumo Zona

15m

Atstumas, Tikslumas (Refleksija Renginys)

±(2m+2*10(-4)*Atstumas)

Bangos ilgis VFL Parinktis

650nm

Išėjimo Galia VFL Parinktis

>=1mW

Maitinimo Šaltinis

Šarminės Baterijos (3pcs AA 4.5 V Baterijų)

Baterijos Veikimo Laikas

≥5000 matavimų

Darbinė Temperatūra

-5~40 laipsniu

Laikymo Temperatūra

-10~60 laipsnių

Oro drėgnumas

0~85% (Be kondensacijos)

Matmenys

190*100*50mm

Svoris (g)

450

Paketų Standartas

MODELIS

APIMA

JW3304N

JW3304N Pluošto Ranager, be baterijų, anglų kalba, Naudotojo Vadovas, Medvilnės tamponai ir Minkštą dėklą.

  • Veiklos Bangos Ilgis: 1550nm
  • Bangos ilgis VFL Parinktis: 650nm
  • Didžiausioji Galia lazeriu: ≥60mW
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Maitinimo Šaltinis: Šarminės Baterijos (3pcs AA 4.5 V Baterijų)
  • Išėjimo Galia VFL Parinktis: ≥1 mw
  • Detektoriaus Tipas: InGaAs
  • Optinė Jungties Tipas: FC/PC
  • Skaidulų Tipas: 9/125um SM Pluošto
  • Modelio Numeris: JW3304N

  • Pakuotės Svoris: 0.8kg (1.76lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 29cm x 24cm x 15cm (11.42in x 9.45in x 5.91in)