2phase NEMA17 NEMA23 hibridas stepper motor driver DSP DC24V 3A MC442

MC442 skaitmeninis žemos įtampos stepper motor driver, naudojant naujausias 32 bitų DSP, tinka vairuotojo, 42 ir 57 serijos varikliai, su puikia vidutinio ir mažo greičio. Gali būti pritaikyti pagal vartotojo poreikius, bet kokios dabartinės suskirstyti ir vardinė srovė mažiau kaip 512 vertės, dėl didėjančios vidaus variklio parametrų automatinio pripažinimo funkciją, galima pagal įvairius variklis su kai kurių veiklos parametrus, variklis veikia labai sklandžiai, mažai triukšmo

funkcija aprašymas

Funkcija

Naudojimo instrukcijos

Darbinė srovė nustatymas

Išėjimo srovė vairuotojas yra nustatyti trys dial jungikliai SW1-SW3, ir išėjimo srovė yra 8 lygiai. Konkrečios išėjimo srovės parametrus, skaitykite ratai skydelis instrukcijos.

Automatinis pusė dabartinė funkcija

Nustatyti, kad auto pusiau dabartinė funkcija vairuoti per SW4. OFF rodo, kad inertiškos srovė yra nustatyti bent pusę dinaminės srovė, ir yra tos pačios statinės dabartinę kaip dinaminę srovė. Bendro naudojimo, SW4, turi būti nustatytas į OFF sumažinti šildymo ir pagerinti patikimumą, variklio ir pavaros. Po impulso eilutę sustoja, apie 0.3 sekundžių arba tiek, dabartinis automatiškai sumažina iki 50% (faktinė reikšmė 55%), šilumingumas teoriškai mažina 65%.

Microstep skirstyti nustatymas

Pagal SW5-SW8 keturių ratuką perjunkite set microstep skirstyti, viso 15 prekystalių microstep. Kai vartotojas nustato skyriais, ratai turi būti sustabdytas. Micro fine frakcija nustatyti, spauskite ratai skydelis.

Indikatoriaus lemputė

Diske yra raudonos ir žalios šviesos. Žalia šviesa yra įjungimo indikatorius. Kai įrenginys yra įjungtas, žalia šviesa yra visada; raudona šviesa yra gedimo indikatoriaus lemputė, ir kai viršįtampių ir nuo viršsrovių gedimai įvyksta, problemų lempos yra visada. Po kaltės yra skaidrus, raudona lemputė užgęsta. Kai diskas sugenda, tik galia ir vėl įjungti, kad būtų aišku, kaltės.

Signalo sąsaja

PUL+ ir PUL - yra teigiami ir neigiami baigiasi kontrolės pulso signalus; DIR+ ir DIR - yra teigiami ir neigiami galai krypties signalas; ENA+ ir ENA - yra teigiami ir neigiami galus, leidžiančius signalus.

Variklis Sąsaja

A+ ir A - yra susijusi su teigiami ir neigiami galai fazės apvijos iš žingsninis variklis; B+ ir B - yra susijusi su teigiami ir neigiami galai B fazės apvijos iš žingsninis variklis. Kai A ir B, dvi fazės apvijos yra įjungtas, variklio kryptis yra priešinga.

Maitinimo sąsajos

Nuolatinės SROVĖS maitinimo šaltinis, įvesties įtampos diapazonas: 18~36VDC, elektros energijos tiekimas yra didesnis nei 100W

Diegimo instrukcijos

Disko matmenys: 116 * 69 * 26mm, montavimo skylės atstumas yra 109mm. Tai gali būti montuojami horizontaliai arba vertikaliai (vertikaliai rekomenduojama). Kai įdiegta, ji turi būti pritvirtintas prie metalinės spintos palengvinti šilumos išsklaidymo.

Naudojimas:

Tinka visų rūšių judesio kontrolės, automatikos įrangos ir priemonių, tokių kaip elektroninių perdirbimo ir bandymų, puslaidininkių pakuotės, pjovimo lazeriu ir suvirinimo, lazerinio spausdinimo, pakavimo mašinos, graviravimo staklės, ženklinimo mašina, pjovimo mašina, drabužiai, braižytuvai, CNC staklės, automatinė surinkimo įranga, ir t.t.. Tai yra pirmasis pasirinkimas vartotojai, kurių žemas triukšmo lygis, didelės spartos veiklos ir konkurencingą kainą našumą.

 • Prekės Pavadinimas: LICHUAN
 • Maitinimo Šaltinis: DC
 • Variklio Tipas: Žingsninių Variklių
 • Įtampa: 24V
 • Modelio Numeris: MC442

 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)
 • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
 • Įrenginio Tipas: gabalas

 • Author: Nikih911
 • Date: 2017-12-18
 • perfect. very well packed,, selling recommended
 • 5/5