Dviračių Dalys

12pcs Dviračiu Dviračio Rato Stipinų Atšvaitas šviesą Atspindinčios Mount Įspėjamoji Lemputė(Geltona)

Rating
€1.11

Gali būti naudojamas motociklo rato, dviračio rato ir t.t vietose. Ryškiai atspindintis serijos gaminys, spalvinga šviesos dviračių stipinai. Tolimoje tiesioginės šviesos atgal į šviesos refrakcija principas, pagal Šviesą, dieną ar naktį atvirkštinio turi gerą Optinės spinduliuotės, Pati spalva, ir naktį, su sąlyga, šviesos sklaidos, poveikio, atspindi kūno spalvos šviesos ,taip, kad transporto priemonės galėtų lengvai rasti egzistavimą rider, atspindintis geras įspėjimas veiksmų. saugos įspėjimas taip pat rodo, spalvinga dviračių gyvenimą, tai yra labai gera dekoratyviniai papuošalai ir naktį apsauginės įrangos.Gali būti naudojamas motociklo rato, dviračio rato ir t.t vietose.

Ryškiai atspindintis serijos gaminys, spalvinga šviesos dviračių stipinai.

Tolimoje tiesioginės šviesos atgal į šviesos refrakcija principas, pagal Šviesą, dieną ar naktį atvirkštinio turėti geras

Optinės spinduliuotės, Pati spalva, ir naktį, su sąlyga, šviesos sklaidos, poveikio, atspindi kūno spalvos šviesos ,taip, kad transporto priemonės galėtų lengvai rasti egzistavimą rider, atspindintis geras įspėjimas veiksmų.

saugos įspėjimas taip pat rodo, spalvinga dviračių gyvenimą, tai yra labai gera dekoratyviniai papuošalai ir naktį apsauginės įrangos.

Kiekis: 12pcs (1 komplektas)

Spalva: Geltona

Vidinis dia. :1.8-2.5 mm/0.087"-0.09" Išorinis dia. : 5mm/0.19"

Ilgis: 73mm/2.87" (colio) (apytiksliai)

Medžiaga: Abs vamzdis+ spalvinga atspindinti danga filmas

Paskirtis: galima naudoti dviračių stipinai, suteikti tvirtą svarstymų šviesoje, švitinimo, kurį elektrinį žibintuvėlį arba automobilį naktį.

Žaisti saugumo vaidmenį.

Jokių baterijų, gali būti naudojamas ilgą laiką, saulės ir lietaus nėra.

Pastaba: Tai yra šviesą atspindinčios juostelės (ne šviesos juosta, negalėjau šviesa pati), bus atspindinčios šviesos spinduliavimo ir suteikti saugumo įspėjimas!

Negalėjau šviesos jei jums važinėti tamsoje be šviesos!

Pakuotės Turinys: 12pcs Dviračiu Varantys Kalbėjo Atšvaitas šviesą Atspindinčios Mount Įrašo Šviesa

Pastaba:Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas. Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

  • Prekės Pavadinimas: ROBESBON
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
  • Pakuotės Svoris: 0.028kg (0.06lb.)